Група компаній Юнігран - провідна національна гірничодобувна компанія з виробництва та реалізація гранітної продукції, будівельних матеріалів та вибухових речовин.
Місія

використовувати багаторічний досвід та новітні технології задля розвитку національних підприємств, збільшення обсягів виробництва та поліпшення якості продукції.

Ми дбайливо використовуємо природні ресурси України заради задоволення потреб великих залізобетонних та асфальтобетонних підприємств у якісній сировині за розумну ціну.

Діяльність компанії відкриває нові перспективи перед вітчизняним ринком та сприяє зміцненню економіки держави.

Ціль

використовувати знання та можливості компанії для подальшого розвитку ринку нерудних матеріалів в Україні та розширення ринку збуту за кордон.

Створення гідних умов праці, закупівля найсучаснішого обладнання та робота кваліфікованих фахівців дозволяє компанії стрімко зростати та розвиватися.

Важливим завданням для Юнігран є соціальна відповідальність та ефективна взаємодія бізнесу і місцевих громад.

Цінності

Людяність

Юнігран - велика і дружна родина, де панує атмосфера теплоти, комфорту та єдності. Для нас важливо, щоб людина зростала у компанії як фахівець і як особистість. Ми вирімо, що ріст підприємства неможливий без кар’єрного та особистістного росту його працівників.

Відповідальність

Підтримуємо громади і села Житомирської та Київської областей, беремо участь у соціальних проектах та заходах. Створюємо нові робочі місця, своєчасно сплачуємо податки та сприяємо зростанню економіки України.

Екологічність

Забезпечуємо збереження навколишнього середовища і раціонально використовуємо природні ресурси. Працюємо згідно міжнародних екологічних стандартів. Екологічна безпека – наш пріоритет.

Сучасність

Підвищуємо ефективність виробництва у гірничодобувній сфері завдяки інноваційним технологіям та сучасному європейському обладнанню всесвітньовідомих виробників - Atlas Copco, Caterpiller, Metso Minerals, Sandvik, Masa, Hess, СDE Global.

Прозорість

Наша компанія веде прозорий бізнес - бо ми розуміємо, що несемо відповідальність за людей та добробут країни. Ми є платником податків № 1 у Житомирській області.

Чесність

Виконуємо свої зобов'язання в строк і з високою якістю. Цінуємо довіру колег, клієнтів та партнерів. Створюємо чесні відносини на довгострокову перспективу.

Ми зростаємо як компанія,

а кожен наш співробітник – як особистість!

Ігорь Наумець
Президент Юнігран

Корпоративне відео

дивитись відео