• Доставка:

  • щебінь, відсів, камінь: (044) 278-75-09 - автотранспортом (044) 279-74-51 - залізничним транспортом
  • тротуарна плитка, дорожній бордюр: (044) 278-75-09 (050) 91-55-777

Про НАС

Компанія «Юнігран» заснована 30 грудня 1996 року. Основним завданням фірми був розвиток і становлення нерудного ринку України, а також просування продукції українських кар’єрів за кордон, зокрема в Польщу, Литву, Росію й Білорусь.

Компанія успішно заявила про себе в 1997 році початком продажів на Українському ринку. В 1998 році наша фірма вийшла на міжнародний ринок, уклавши контракти з Росією, Польщею й Литвою.

Криза 1998-1999 років внесла свої корективи в роботу й структуру компанії «Юнігран». Були розроблені й впроваджені нові технології глибокої переробки відходів нерудного виробництва (відсіву гранітного фр. 0-5), а також проведена адаптація продукції для потреб заводів, що випускають покрівельні матеріали. Разом з компанією «Техноніколь» були розроблені технологічні умови для виробництва  руберойду з верхнім  захисним шаром (посипання гранітне фр. 0,063-2). Розпочато виробництво гранітної крихти фракції 2-5, застосовуваної для виробництва тротуарної плитки, наливних підлог і декоративного оздоблення будинків. Для цього на Коростенському кар’єрі була розроблена й успішно впроваджена технологія виробництва даної продукції. Там же в 2000 році  побудована друга лінія по виробництву декоративної гранітної продукції, придбаний миючий грохот фірми «Nordberg» (згодом перейменованої в  «Metso»). У тому ж році подібна (ще потужніша) лінія була змонтована на Коростенському щебeневому заводі.

У період з 2000 року й дотепер компанія продовжує  свій розвиток на українському ринку будівельних матеріалів. У зв’язку з упевненим економічним ростом підприємств будівельного комплексу України і її найближчих сусідів, а також зі зростаючою потребою дорожньо-будівельних компаній у нерудних матеріалах кількість перевезеної нами  продукції з року в рік невпинно зростає.

Для забезпечення клієнтів продукцією, ГК «Юнігран» придбала більше 300 вагонів, якими щорічно перевозить більше 4,5 мільйона тонн вантажу. Для клієнтів, які не мають власних під’їзних колій, налагоджена доставка вантажів автотранспортом. Для даних цілей було придбано більше п’ятдесяти великовантажних автомобілів «Volvo» вантажопідйомністю від 25 до 45 тонн.  «Безперебійна поставка продукції в строк і в призначене місце» -  ось девіз компанії «Юнігран».

Для підвищення конкурентоспроможності, зниження собівартості продукції, збільшення обсягів виробництва було налагоджено своєчасне й ефективне забезпечення запасними частинами й видатковими матеріалами кар’єрів, що входять у холдинг. Для цього створена система електронного складу й спеціальна сервісна служба, що займається поставкою необхідних матеріалів.

Компанія «Юнігран» неухильно підвищує продуктивність праці, і, збільшуючи обсяги виробництва, впроваджує на підприємствах, що входять у холдинг, сучасні технології виробництва нерудних матеріалів і устаткування. Нашими партнерами й постачальниками є всесвітньовідомі компанії: «Atlas Copco», «Caterpiller», «Metso Minerals»,  «Sandvik», «Masa»,  «Hess» і інших.

На наших підприємствах налагоджена також система контролю якості як готової продукції, так і виробничого процесу в цілому.

Ми підтримуємо цікаві ідеї й пропозиції, розробляємо й втілюємо їх у життя. Як приклад, можна привести виробництво на одному з наших підприємств емульсійних типів вибухових речовин. Або виробництво тротуарної плитки й бордюрного каменю методом вібропресування із гранітного відсіву з ідеальною геометрією виробів.

Для фірми «Юнігран» є важливий той факт, що всі наші співробітники відповідають високим внутрішнім стандартам компанії, про що свідчить якість продукції, що випускаємо ми. Завдяки безперервному контакту з нашими клієнтами, ми завжди в курсі останніх потреб ринку й точно знаємо, наскільки великі вимоги, пропоновані щодня до якості нашої продукції.

Докладнішу інформацію про компанію «Юнігран» і її досягнення можна довідатися на сторінках сайту, у розділах фінанси й рейтинг.


Президент групи компаній «Юнігран»: НАУМЕЦЬ Ігор Володимирович.

Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Фотогалерея

image