• Доставка:

  • щебінь, відсів, камінь: (044) 278-75-09 - автотранспортом (044) 279-74-51 - залізничним транспортом
  • тротуарна плитка, дорожній бордюр: (044) 278-75-09 (050) 91-55-777

Ласкаво просимо!

Ми раді вітати Вас на сайті компанії «Юнігран» — широко відомої на ринку будівельних матеріалів. Тут ви можете отримати вичерпну інформацію, щодо виготовленої нами продукції та надання послуг.

З питань придбання високоякісної продукції, яку виробляють  підприємства компанії «Юнігран», звертайтесь за  телефонами:

щебеню, відсіву, каменю

(044) 278-75-09
доставка автотранспортом;

(044) 279-74-51
доставка залізницею;

тротуарної плитки, дорожнього бордюра

(044) 278-75-08
(050) 91-55-777
доставка

У сферу діяльності нашої компанії входить виробництво гранітного щебеню високої якості, який ми випускаємо на трьох добувних підприємствах:  ВАТ «Малинський каменедробильний завод», ВАТ «Пинязевицький кар’єр», ВАТ «Коростенський кар’єр». Оснащені сучасним устаткуванням, із залученням передових технологій у переробку гірської маси підприємства виробляють за рік 6 мільйонів тонн продукції, зокрема високоякісного щебеню фракцій: 2-5, 5-10, 3-10, 10-20, 5-20, 20-40, 40-70, 25-63, бутового каменю, гранітної крихти 1-3, 0,063-2 й відсіву 0-5.


Гранітний щебінь одержують шляхом дроблення природного граніту. У кар’єрах по видобутку граніт являє собою тверду монолітну скелю, яку підривають, ті брили, що отримали в результаті вибуху, дроблять у дробильних машинах, після цього щебінь просівають, розділяючи на фракції. Чим менша фракція щебеню, тим дорожча (більше роботи із дроблення).

У гранітному щебені нормують вміст зерен пластинчастої (лещадної) і голчастої форм. До зерен пластинчастої й голчастої форм відносять такі зерна, товщина або ширина яких менша за довжину в три й більше разів. За формою зерен щебінь  гранітний поділяють на три групи (вміст зерен пластинчастої й голчастої форм, % по масі): кубовидна до 12-15, звичайна від 18 до 25 і лещадна від 25.  Суміш зерен щебеню гранітного кубовидної форми дає найбільш щільне впакування. Наявність у щебені зерен пластинчастої й голчастої форм приводить до збільшення межзернової пустотності в суміші. Кубовидні зерна мають більшу міцність, ніж зерна пластинчастої й голчастої форм. На всіх наших кар’єрах ми виробляємо низьколещадний або кубовидний щебінь.

Морозостійкість щебеню гранітного характеризують числом циклів заморожування й відтавання. Дозволяється оцінювати морозостійкість щебеню по числу циклів насичення в розчині сірчанокислого натрію й висушування. По морозостійкості щебінь гранітний так само підрозділяють на марки. Щебінь гранітний має такі важливі показники, як марка міцності на стиск, лещадність (вміст у граніті часток голчастої форми), щільність і фракція. Все це можна довідатися з паспорта щебеню. Весь наш щебінь має найвищі показники по морозостійкості від 300 циклів.

Фракції гранітного щебеню 5-10 5-20 і 10-20 мм найпопулярніші. Дрібна фракція щебеню іде на виробництво асфальту для дорожнього покриття, бетону, конструкцій з нього й на фундаментні роботи.  Фракція 20-40 мм. — середня фракція щебенів  — іде на виробництво бетону, конструкцій з нього, на фундаментні роботи й дорожні конструкції. 40-70 мм — велика фракція щебеню, яку використовують при виробництві бетону, робіт з великою його кількістю й масивними конструкціями. Ця фракція досить дефіцитна, її привозять на замовлення великим обсягом. Фракція від 100 мм називається БУТ. Застосовується в декоративних цілях, для обробки басейнів, ставків, узбережжя рік, водостоків.

Гранітна крихта являє собою дрібний гранітний щебінь розміром зерен від 1 до 3 мм і від 2 до 5 мм. Така фракція виходить у результаті дроблення більших фракцій і відсівання гранітного «піску» від 0 до 1 і 2 мм. Наприкінці цього процесу гранітну крихту миють.

Наша організація виробляє крихту трьох кольорів (червону, сіру й чорну) і доставляє її юридичним і приватній особам.

Ми здійснюємо доставку на об’єкти замовників. Мінімальна партія замовлення -  1 тонна.

Гранітна крихта доставляється як розсипом, так і фасована в мішки по 50 кг, залежно від побажань замовників.

Ціна гранітної крихти залежить від обсягу замовлення й району його доставки.

Використовують гранітну крихту при виробництві, наприклад, тротуарної плитки, причому, тротуарна плитка, зроблена з такої сировини, більш міцна порівняно із плиткою, зробленої з піску.

Гранітну крихту також використовують у наливних підлогах, у декоративній обробці фасадів будинків і внутрішніх приміщень, для благоустрою скверів,  парків.

Не всі, можливо, знають, що в технологічних процесах очищення води теж застосовується гранітна крихта.

Останнім часом житлово-комунальні служби стали посипати гранітною крихтою обмерзлі столичні дороги й тротуари в зимовий період. Раніше комунальні служби в боротьбі з ожеледицею використовували пісок, сіль, піщано-сольові суміші й усілякі хімічні реагенти.

Міська влада, через екологічні проблеми сучасних міст, і, можливо, переймаючи позитивний досвід закордонних країн, прийняли ряд постанов, які зобов’язують користуватися саме гранітною крихтою.

Гранітна крихта — єдиний реагент, рекомендований для використання на пішохідних зонах і у дворах на території Москви. Досвід обробки доріг від ожеледі гранітною крихтою запозичений у скандинавських країн, які вже не один рік користуються даним матеріалом, замість дорогих і екологічно шкідливих реагентів.

І хоча ціна гранітної крихти досить висока, переваги її, у порівнянні з іншими препаратами, незаперечні:

  • - споконвічно екологічно чиста, гранітна крихта не шкодить здоров’ю й навколишньому середовищу;
  • - гранітна крихта не роз’їдає взуття й покришки автомобілів;

Щебінь не небезпечний для здоров’я людей і тварин, його застосування не впливає шкідливо на стан води й ґрунту, узимку він не зафарбовує сніг. Після видалення щебеню, посаджені на цьому місці рослини й квіти, нічим не будуть відрізнятися від своїх родичів.

Застосовуваний для прикраси дна ставків і струмочків, граніт не змінює фарбування, лише здобуває матовий відтінок, а після висихання відновлює свій первісний блиск.

По крихті можна ходити у взутті або босоніж — ступні він не ранить, завдяки кубовидній формі, не має гострих кутів. Це дозволяє використовувати його для посипання стежок на присадибних територіях і в палісадниках.

Звичайно для декорування природних ландшафтів досить шару в 1,5 см (для приблизного розрахунку при такій товщині покриття, одної упаковки вагою 25 кг досить для покриття площі 1 кв.м), для пішохідних доріжок — товщина гранітного шару збільшується до 3-5 см.

Фракція 0,063-2 використовується як посипання верхнього шару при  виробництві руберойду, гнучкої і твердої черепиці. Також його використовують при виготовленні тротуарної плитки різної форми й конфігурації, інших дрібних виробів з бетону. Для їхнього виробництва, а також для виробництва бордюрного каменю, оздоблювальних каменів, елементів садово-паркової архітектури, побудований новий завод, який оснащено устаткуванням німецької компанії «ХЕСС». Для задоволення попиту й українських, і європейських споживачів, при виготовленні виробів ми задіюємо ультрасучасні методи й технології.

Сьогодні ми із задоволенням і не без гордості відзначаємо, що вся продукція компанії «Юнігран» якісна, сертифікована й відповідає усім вимогам Держстандарту, користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Доставку якісного фракційного щебеню авто- і залізничним транспортом забезпечує компанія «Юнігран». Бажаючі купувати і вивозити щебінь самостійно, можуть звертатися безпосередньо на видобувні підприємства: ПАТ «Малинський каменедробильний завод» (04133-5-23-29); ПАТ «Коростенський кар’єр» (04142-3-21-18); ПрАТ «Пинязевицький кар’єр» (04133-6-85-04).

Необхідною складовою виробництва конкурентоспроможної продукції, якісного фракційного щебеню є не тільки введення новітніх технологій у переробку гірської маси, а й у її видобуток. Професіоналом у видобутку корисних копалин відкритим способом, у проведенні буро-вибухових робіт  є представник групи  компаній «Юнігран» ТОВ «Юнігран-Сервіс». Дане Товариство до виконання бурових робіт залучає верстати «Atlas Copco» (при цьому зменшується вихід негабариту), і є одним з перших, хто застосовує новий вид вибухівки — емульсійної, що має ряд переваг. Наприклад, екологічно чиста вибухова речовина при закладанні у свердловину під час хімічної реакції не забруднює підземних вод, а при вибуху викид газу в десятки разів менший, ніж при використанні тротилових вибухівок.

У розпорядженні ТОВ «Юнігран-Сервіс» більше десятка сучасних бурових верстатів «Atlas Copco» з можливістю буріння від 80 до 200 мм. 50 гірничих підприємств України користується послугами компаній «Юнігран-Сервіс», які роблять повний комплекс буро-вибухових робіт із застосуванням власної емульсійної вибухівки.

Один зі структурних підрозділів компанії «Юнігран»  — Автотранспортне підприємство. Має великий досвід роботи в перевезенні різноманітних вантажів, у тому числі й щебеню із гранітних кар’єрів компанії. Одержавши членство в Міжнародній асоціації автоперевізників, автопідприємство вийшло на ринок міжнародних перевезень. Крім того, здійснює навантажувальні роботи фронтальним навантажувачем «Volvo», виконує комплекс земляних робіт і надає послуги по риттю котлованів, вивозу ґрунту й будівництву нульових циклів логістичних складів.

Одним з нових для компанії «Юнігран» напрямків в 2008 році — заснування сільськогосподарського підприємства «Любовичі», на базі якого планується побудувати мега ферму на 3,5 тисячі голів, одна тисяча з яких — молочної породи. Для цього ми залучаємо до співробітництва провідних закордонних виробників стійлового устаткування, учених Академії аграрних наук України.

Шановні відвідувачі нашого сайту, якщо інформація, представлена тут, Вас зацікавила, ми із задоволенням будемо співпрацювати з Вами.

Ми раді бачити Вас на нашім сайті. До складу нашої компанії входять три добувні підприємства. Це: ПрАТ «Пинязевицький кар’єр», ПАТ «Малинський каменедробильний завод» і ПАТ «Коростенський кар’єр». На цих підприємствах виробляється високоякісний гранітний щебінь. Ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам тільки найкраще і докладаємо для цього всі зусилля. Тому всі наші підприємства оснащені найпередовішим устаткуванням для переробки гірської породи. Шість мільйонів тонн продукції за рік від наших підприємств – цифра, погодьтеся, досить значна. Хоча б для того, щоб зрозуміти всю серйозність нашої компанії й нашу позицію на ринку будівельних матеріалів. Адже з такими показниками ми просто не можемо пропонувати поганий або неякісний товар.

Якщо Ви зацікавлеі у покупці щебеню, якщо Ви потрапили за адрсою, адже ми пропонуємо високоякісний гранітний щебінь фракцій 2-5, 3-10, 4-8, 8-11, 5-10, 10-20, 5-20, 20-40, 25-63, 40-70, а також гранітну крихту 1-3, 0,063-2 та відсів 0-5.

«Юнігран» — компанія, яка вже давно відома на ринку будівельних матеріалів. Широкий асортимент якісної продукції нашого власного виробництва дозволяє нам з упевненістю стверджувати — у нас ви знайдете будь-який потрібний Вам будівельний матеріал. Будучи компанією-виробником, «Юнігран» випускає великий перелік продукції та гарантує її високий рівень якості.

Камінь граніт являє собою дуже тверду монолітну скелю, що знаходиться в кар’єрах. Для того, щоб одержати щебінь, камінь граніт підривають, потім камінь граніт дроблять у спеціальних дробильних машинах, після чого просівають щебінь і ділять його на фракції. Щебінь буває різних фракцій, тому, чим менша фракція, тим дорожчий щебінь (ціна), адже більше роботи із дроблення.
Гранітний щебінь у своєму складі містить зерна пластинчастої (лещадної) і голчастої форм. Специфіка їх така, що довжина в три й більше рази перевищує їхню ширину й товщину. Розділяють гранітний щебінь за формою його зерен на три групи. Відбувається це ранжирування виходячи не тільки з форми зерен, але й % по масі – кубовидна до 12-15, звичайна від 18 до 25 і лещадна – від 25. Щебінь гранітний з кубовидною формою зерен має найщільніше впакування. Як пластинчасті, так і голчасті форми в структурі, в остаточному підсумку приводять щебінь гранітний до збільшення порожніх місць між зернами в суміші. Кубовидні ж зерна набагато міцніші. От чому на всіх наших кар’єрах виробництво щебінь Україна відбувається за участю тільки кубових зерен. Ми пропонуємо нашим клієнтам купити щебінь тільки високої якості, на наш щебінь ціна досить прийнятна.

Щебінь характеризується ще й такою якістю, як морозостійкість. Вона визначається числом циклів заморожування й наступного відтавання. Морозостійкість можна оцінити по кількості циклів насичення в розчині сірчанокислого натрію з наступним висушуванням. Щебінь ділиться залежно від його морозостійкості на різні марки. Також його характеризують важливими показниками, у числі яких щільність, фракція й лещадність (чи має граніт камінь частки з кутастою формою). Якщо Ви зацікавлені в якісній продукції за прийнятною ціною, то ми — саме та компанія, яка Вам потрібна. Ми готові запропонувати Вам щебінь за низькими цінами з кращими показниками морозостійкості (від 300 циклів). Саме тому, якщо Вас цікавить якісний щебінь від виробника, то продаж його нашою компанією — найкращий для Вас варіант.

Сьогодні, найпопулярнішими фракціями щебеню є 5-20, 5-10 і 10-20 мм. Якщо Вам потрібно зробити дорожнє покриття або Ви плануєте виготовляти бетонний блок, а, може, проводити фундаментні роботи, то найбільш придатний для цього щебінь дрібної фракції. Якщо Вас цікавить продаж щебеню середньої фракції (20-40 мм), то вона признчена для виробництва бетонних блоків і суміжних конструкцій, а також для дорожніх і фундаментних робіт, та робіт з масивними конструкціями.

Наші партнери впевнені у завтрашньому дні, адже вони знають, що завжди можуть покластися на нас. Компанія «Юнігран», не тільки виробляє та продає якісну продукцію, але й здійснює її доставку в будь-яких кількостях як по території України, так і за її межами. Купити щебінь у нашій компанії — найбільш правильне рішення, адже у нас найприйнятніші ціни при відмінній якості самої продукції.

Гранітний камінь дозволяє добувати нам гранітну крихту і відсів.  Гранітна крихта – це дрібний щебінь, з розміром зерен від 1-3 і від 2-5 мм. Гранітний відсів має фракцію від 0 до 1 і 2 мм. Гранітний камінь піддають дробленню, потім дроблять більші фракції, у результаті утворюється крихта й відсів. Після чого крихту ретельно промивають.

Наша компанія пропонує гранітний відсів і крихту в трьох кольорах – чорний, сірий і червоний. Якщо Вам необхідний відсів або крихта, замовте продукцію у нас. Ми доставимо відсів по всій території країни як юридичним, так і фізичним особам, при цьому на відсів ціна у нас більш ніж прийнятна. Мінімальна партія замовлень — одна тонна. Якщо Вас цікавить камінь або відсів — замовляйте продукцію у нас, і ми із задоволенням доставимо її Вам.

Якщо Ваш бізнес – це виробництво тротуарної плитки, продаж і виробництво бетонних блоків або дорожніх бордюрів, то Вам більше не потрібно шукати в пошукових системах пропозиції про покупку і продаж відсіву . Все, що Вам було потрібно, Ви вже отримали, зайшовши на сайт нашої компанії. Залишилося тільки зробити замовлення, і наші сппівробітники доставлять продукцію на будь-який зазначений Вами об’єкт або адресу, у будь-який зручний для Вас час. При цьому ціна на відсів та іншу продукцію буде дуже демократична, адже Ви звертаєтесь до безпосереднього виробника продукції.

Ми поставляємо як розсипну, так і фасовану крихту в мішках по 50 кг. Все залежить від Вашого бажання. Ми завжди у своїй діяльності дотримуємося індивідуального підходу, тому Вам потрібно просто зробити заявку й назвати свої вимоги до упакування й кінцевого місця доставки, все інше ми зробимо самі, адже компанія «Юнігран» поважає своїх клієнтів і цінує Ваш час. Усе для клієнта – це принцип нашої роботи. Ми хочемо, щоб будь-яка Ваша справа, чи то виробництво тротуарної плитки чи, якщо Ваша фірма випускає бетонні блоки, процвітала. І нам приємно усвідомлювати, що у високій якості Вашої продукції (робите Ви бетонні блоки або що-небудь інше) є заслуга й нашої компанії.
Але тротуарна плитка – далеко не єдине застосування крихти. Її використовують також у декоративній обробці, як внутрішніх приміщень, так і фасадів будинків, у наливних підлогах, для благоустрою скверів, парків. Нею посипають доріжки. Також гранітна крихта застосовується в технологічних процесах по очищенню води.

Житлово-комунальним службам гранітна крихта також необхідна. Адже останнім часом вона досить успішно застосовується для посипання обмерзлих доріг у зимовий час. Фактично, крихта — найбільше екологічно чистий реагент. Досвід і процес обробки доріг у зимовий період від ожеледі прийшов зі скандинавських країн. Там, замість шкідливих і дорогих реагентів, уже кілька років з успіхом застосовують гранітну крихту.

 

Тротуарна плитка, протиожеледний реагент, декоративні прикраси – сфера застосування граніту величезний. Наприклад, прикрашаючи дно струмків або ставків, гранітна крихта не змінює своє забарвлення. Вона всього лише отримує матовий відтінок, а після того, як висохне, знову відновлює свій первісний колір.

Посипте свою стежку в палісаднику або на присадибній галявині гранітною крихтою і це буде не тільки красиво, але й безпечно. Адже її кубовидна форма не має гострих кутів і не пошкоджує ноги, тому по крихті можна ходити як у взутті, так і босоніж.

Для декорування ландшафту звичайно застосовують шар в 1,5 см. Іншими словами, для декорування 1 кв.м. ландшафту досить упакування в 25 кг. Пішохідні доріжки декоруються трохи збільшеним шаром — 3-5 см.

Ціна гранітної крихти досить демократична, однак вона залежить від об’єму й району доставки замовлення. Виробництво тротуарної плитки не обходиться без якісної гранітної крихти. Сама ж тротуарна плитка, в основі якої лежить якісна гранітна крихта, набагато міцніша, ніж тротуарна плитка, зроблена з піску.

Сфера застосування, як крихти, так і іншої нашої продукції, дуже широка. Якщо Ваше підприємство виготовляє блок бетонний, якщо тротуарна плитка виробляється Вашою компанією, якщо діяльність Вашої фірми поєднана з необхідністю використання будівельних матеріалів – звертайтеся в компанію «Юнігран». В особі нашої фірми Ви одержите надійного й сумлінного партнера. Наш досвід, технології, кадри й клієнти дозволяють із упевненістю стверджувати — компанія «Юнігран» є лідером ринку.

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Категоріі:

Фотогалерея

image

Компанія ЮНІГРАН: