• Доставка:

  • щебінь, відсів, камінь: (044) 278-75-09 - автотранспортом (044) 279-74-51 - залізничним транспортом
  • тротуарна плитка, дорожній бордюр: (044) 278-75-09 (050) 91-55-777

Вібропресована тротуарна плитка ЮНІГРАН

Тротуарна плитка з кожним роком стає все популярнішою у всій Україні, а особливо в Києві та Київській області. Виробництвом тротуарної плитки займаються десятки фірм. І  кожна з них пропонує  масу варіантів, які відрізняються за ціною і якістю. Але якщо ви вирішили купити тротуарну плитку, то маєте звернути увагу на наступні моменти. По-перше, вам потрібно дізнатися, на якому обладнанні і якими технологіями користується той чи інший виробник. По-друге, потрібно розуміти, закуповує виробник сировину чи добуває її сам. Останній варіант більш затребуваний, бо тільки в такому випадку можна говорити про якість плитки. По-третє, одним з головних чинників вибору того чи іншого постачальника є його репутація.  багато в чому обумовлена тим, скільки років він присутній на ринку. Серед лідерів вітчизняного ринку тротуарної плитки необхідно виділити компанію «Юнігран». Компанія пропонує якісну вібропресовану тротуарну плитку по доступним цінам.

В процесі виробництва тротуарної плитки компанія «Юнігран» використовує високоякісне німецьке обладнання (офіційний виробник ˗ фірма «HESS»), а сировина видобувається компанією на власних гранітних кар’єрах.

На сьогоднішній день саме тротуарна плитка заслуговує на статус ідеального матеріалу для мощення міських тротуарів, площ, вулиць. Серед переваг тротуарної плитки необхідно виділити її міцність, довговічність. Цей матеріал прекрасно витримує перепади температур, а також дію агресивних хімічних речовин.

Тротуарну плитку виробляють на основі двох основних технологій – вібролиття та вібропресування. Остання технологія вважається більш популярною та надійною.

Метод вібропресування передбачає наступне: бетон поміщають в спеціальну прес-форму, де він піддається сильній вібрації в вібропресі. В результаті виходить  тротуарна плитка, яка являється дуже міцною. Саме така плитка ідеально підходить для мощення тротуарів. Також необхідно зробити акцент на тому, що тротуарну плитку активно використовують в більшості європейських міст. Для цього найчастіше використовується спеціальна дрібна плитка, тому що маленькі поверхні набагато краще витримують навантаження, ніж одна суцільна. На перший погляд вібропресована тротуарна плитка виглядає грубою і шорсткою, але вона також має ідеальні декоративні властивості. Так, компанія «Юнігран» пропонує найрізноманітніші варіанти тротуарної плитки. Серед продукції компанії – «царське село», «старе місто», «євро стандарт», «плаза», «гамма», «тетріс».

Основні форми тротуарної плитки ЮНІГРАН:

Тротуарная плитка Старый город
Старе місто
Тротуарная плитка Царское село
Царське село
Тротуарная плитка Евро
Євро
Тротуарная плитка Кирпичик
Кірпічик
Тротуарная плитка Двутавр
Двутавр
Тротуарная плитка Джокер
Джокер

На вітчизняному ринку можна купити будь-яку плитку. Матеріал вирізняється як по формі, так і по розміру, кольоровому рішенні. Найбільшою популярністю користується прямокутна плитка. Це досить закономірно, так як укладання прямокутної плитки проводиться набагато швидше і простіше. Саме тому прямокутна плитка – ідеальний варіант для мощення тротуарів та вулиць. В свою чергу на основі фігурної плитки можна створити на тротуарі оригінальні малюнки.

Вібропресована тротуарна плитка виробництва компанії «Юнігран» вигідно вирізняється варіаціями кольору, ціною та різноманітністю форм. Вібропресована плитка відрізняється тим, що в процесі її виготовленні цементно-піщана маса піддається постійним ударам спеціального молота. Весь процес застигання підготовленого бетону в прес-формі проходить під високим тиском. По суті, отримана плитка є штучним каменем, з власної фактурою і ексклюзивним зовнішнім виглядом.

Шорстка, пориста поверхня –  ідеальний варіант для оформлення майданчиків з активним рухом транспорту. Так само вібропресована плитка витримує величезні навантаження.

Вібропресована тротуарна плитка являється стійкою не тільки до фізичних впливів. Завдяки пористій структурі плитка «дихає», що збільшує кількість циклів замерзання/відтавання. Це дуже важливий показних для досить сурових українських зим. Низьке водоцементне відношення вказує на несприйнятливість  матеріалу і хімічному впливу навколишнього середовища.

Ви можете замовити тротуарну плитку виробництва компанії «Юнігран» вже сьогодні! Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант, який буде в повній мірі відповідати дизайнерському рішенню вашої ділянки. Зробіть правильний вибір! Вся тротуарна плитка виробництва компанії «Юнігран» сертифікована по всім міжнародним стандартам якості.

Для замовлення тротуарної плитки телефонуйте:
Телефони для замовлення тротуарної плитки ЮНІГРАН

Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Категоріі:

Фотогалерея

image

Компанія ЮНІГРАН: