• Доставка:

  • щебінь, відсів, камінь: (044) 278-75-09 - автотранспортом (044) 279-74-51 - залізничним транспортом
  • тротуарна плитка, дорожній бордюр: (044) 278-75-09 (050) 91-55-777
2403.2009

«Професійно, точно, ідеально й у строк виконані перші замовлення й стали нашим успішним стартом»

З кожним днем підвищується попит на фахівців для виконання кваліфікованої роботи в гірничій справі й будівництві. Зараз, в умовах економічної кризи, коли від кожного потрібна робота з повною віддачею, у ТОВ «Юнігран-Сервіс» розуміють таку необхідність і вживають конкретні дії для виконання цих вимог. Сьогодні генеральний директор ТОВ «Юнігран-Сервіс» Олександр Вікторович Рєзник люб’язно погодився відповісти на наші запитання.

-      Олександре Вікторовичу, в Україні є багато підприємств, що конкурують на  ринку буро-вибухових робіт. Але  ТОВ «Юнігран-Сервіс», очолюване Вами — безумовний лідер, що співпрацює з багатьма кар’єрами України. А якщо взяти до уваги, що підприємству не виповнилося ще й двох років, виникає запитання: у чому причина такого стрімкого професійного злету?

-      Причина проста. Адже в нас  — найкращі фахівці, більшість із яких у свій час працювала у ВАТ «Укрвибухбуд». А досвід і професіоналізм старших фахівців,  помножений на енергію й цілеспрямованість молодих членів колективу, у сумі дають позитивний результат. Крім того, сучасна технічна база, зокрема бурові верстати «Atlas Copco», що дозволяє проводити бурові роботи на якісному рівні, а також професійно, точно, ідеально й у строк виконані перші замовлення й стали нашим успішним стартом.  

- Олександре Вікторовичу, чим зацікавили Вас саме бурові верстати «Atlas Copco», і які ще технічні нововведення використовуєте при виконанні робіт?

- Вчасно зорієнтувавшись на ринку послуг, вивчивши переваги бурових верстатів багатьох компаній і придбавши верстати саме «Atlas Copco», ми піднялися на новий щабель у якісному наданні послуг з бурових робіт. Технічні характеристики верстатів «Atlas Copco» дають можливість збільшити швидкість буріння  в 2-2,5 рази, що становить 0,5-0,8 м. за хвилину, а в залежності від щільності породи — і більше. При цьому собівартість робіт зменшилася  до 15-20%, а обсяги виробництва збільшилися до 25-30 відсотків, що, погодитеся, чимало.

Одна з переваг бурових верстатів — мобільність: щоб переміститися з уступу на уступ вони не потребують залучення додаткової техніки. Не потрібно багато витрат і зусиль і для того, щоб  перевезти верстати на далекі відстані: наше підприємство, для оперативного перевезення техніки має автоплатформи вантажопідйомністю до 40 тонн, які за лічені години доставлять верстати для виконання бурових робіт на будь-яке підприємство України.

Нерідко доводиться проводити бурові роботи в кар’єрах,  розташованих далеко від населених пунктів. Тому, аби не переривати виробничий процес, операторів  бурових верстатів ми забезпечуємо комфортними умовами роботи й проживання: пересувними будиночками (кунгами), які обладнані спальним місцем, кухнею для приготування їжі й ін.

Для подрібнення негабариту використовуємо бутобій «Rammer» фінської компанії й тритонні німецькі  LST, встановлені на базі екскаватора «Volvo E 360». 

 - Для того, щоб отримати якісну якісну масу, необхідно не тільки використовувати якісну бурову техніку але і якісні вибухові речовини. Яку вибухівку використовуєте Ви?

 - Під час проведення підривних робіт, залежно від геологічних умов і побажань замовника, ми використовуємо не тільки штатні вибухові речовини. Наше підприємство одне з перших, хто застосовує емульсійну вибухівку, що у порівнянні з іншими речовинами має ряд переваг. Зокрема, безпечна з екологічної точки зору: після  хімічної реакції при закладанні у свердловину речовина не забруднює підземних вод; викид газу при вибуху в десять разів менший чим при використанні інших вибухових речовин, виготовлених на тротиловій основі; безпечна під час перевезення й на порядок дешевше інших підривних речовин. Для виробництва емульсії й компонентів для виготовлення рідких підривних речовин, ми побудували власний завод, де уведені ультрасучасні технології. Тепер проходять пуско-налагоджувальні роботи. Для перевезення емульсії ми придбали сучасні змішувально-зарядні машини.

 

 

 

 

 

 

- Олександре Вікторовичу, чим, крім запуску нового заводу, займається сьогодні ТОВ «Юнігран-Сервіс»?

- Зараз за допомогою десяти ROC L 6-H, ROC L 8  проводимо якісні бурові роботи не тільки на кар’єрах Житомирської області, а й Дніпропетровської, Донецької, Вінницької й ін. Взагалі підприємство співпрацює з 50 гранітними кар’єрами України, серед яких — Малинський, Пинязевицький, Коростенський, Бехівський, Демидівський, Коростишівський, Новоукраїнківський, Ігнатпільський, Клесівський і Бубнівський вапняковий. Тісні партнерські стосутки у нас і з Павлоградським хімічним заводом.

 - Які плани на майбутнє?

 - Залишатися лідером на ринку буро-вибухових робіт і надалі співпрацювати з підприємствами каменедобувної галузі України, допомагати їм нарощувати обсяги виробництва й залишатися конкурентоспроможними.

Отож, усіх, хто зацікавлений у співпраці з нами, запрошуємо відвідати одне з підприємств, якому надаємо послуги з буро-вибухових робіт, і впевнитися в якісному і своєчасному їх виконанні.

- Дякую.    

 

 

Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Фотогалерея

image