• Доставка:

  • щебінь, відсів, камінь: (044) 278-75-09 - автотранспортом (044) 279-74-51 - залізничним транспортом
  • тротуарна плитка, дорожній бордюр: (044) 278-75-09 (050) 91-55-777
2506.2008

Історія розвитку ТОВ «Юнігран-Сервіс»: молоде, та не зелене. Контакти і реквізити

На черговому етапі розвитку, в умовах підвищеного попиту на щебеневу продукцію у 2004-2006 рр., Група компаній «Юнігран» зіткнулася з об’єктивними труднощами, які не дозволяли повною мірою реалізувати величезний потенціал, закладений в сучасному обладнанні всього технологічного ланцюжка видобутку та переробки будматеріалів. Вкрай не ритмічна поставка промислових вибухових речовин (ВР) та їх висока вартість стримували зростання обсягів продукції, що випускається, не дозволяли вести планування гірничих і підривних робіт, порушуючи, тим самим, всю логістику процесу видобутку гранітів.

Розуміючи всю складність виробництва і, головне, документального (дозвільного) супроводу процесу виготовлення ВР, менеджментом групи було прийнято рішення створити окреме підприємство, якому і належало вирішити задачу ритмічного забезпечення підприємств якісними і недорогими вибуховими речовинами.

Таким чином, в 2007 році було створено самостійне підприємство «Юнігран-Сервіс», що входить до групи компаній «Юнігран». Появу підприємства можна порівняти з народженням «запланованої» дитини. Засновники точно знали, де створювати підприємство, навіщо його створювати, що і якими силами йому належить робити. Не дивно, що укомплектований кращими кадрами підприємств групи «Юнігран», за чотири роки ТОВ «Юнігран-Сервіс» стало лідером вітчизняного ринку буропідривних робіт.

На сьогоднішній день підприємство виробляє як бурові, так і буровибухові роботи на території 10 областей України, зокрема Житомирської, Київської, Вінницької, Кіровоградської, Хмельницької, Рівненської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Чернівецької. Зараз підприємство веде роботи більш ніж на двадцяти кар’єрах, серед яких: Малинський каменедробильний завод, Пинязевицький кар’єр, Коростенський кар’єр, Ємельяновський кар’єр, Гулянецький щебневий завод, Верхівнянській кар’єр, Демидівський кар’єр, Кар’єр Заверіччя, Новомиколаївський кар’єр, Добровеличківський кар’єр, Підстепнянській кар’єр, Новоукраїнський гранітний кар’єр, Тельманівський кар’єр, Дмитрієвський кар’єр, Новополтавській кар’єр, Мокрянський кам’яний кар’єр 3, Шепетівський бутощебеневий кар’єр та ін.

Однією з причин стрімкого успіху ТОВ «Юнігран-Сервіс» стало використання новітнього обладнання, передових технологій, а також досвід і вміння висококваліфікованих фахівців. Досить сказати, що перший керівник підприємства має 25-ти річний досвід ведення вибухових робіт. З метою забезпечення повного циклу робіт і послуг, ТОВ «Юнігран-Сервіс» придбало високопродуктивні бурові верстати Atlas Сopco, побудувало завод з виробництва компонентів емульсійних ВР, закупило парк змішувально-зарядних машин фірми TREAD CORPORATION — лідера на ринку подібного обладнання. Саме ці чинники дозволили підняти на більш високий рівень якість послуг з ведення буропідривних робіт.

Маючи у своєму розпорядженні власну високоенергетичну ВВ — «Гранеміт», знаючи заздалегідь його характеристики, фахівці ТОВ «Юнігран-Сервіс» спільно з технічним персоналом ВАТ «Укрвибухбуд» і Малинського КДЗ експериментальним шляхом визначили і впровадили у виробництво оптимальні параметри ведення буропідривних робіт. Максимальне використання можливостей сучасного бурового обладнання та енергетичного потенціалу «Гранеміта», грамотне управління вибухами за допомогою сучасних неелектричних систем ініціювання та індивідуальний підхід до кожного вибуху принесли вражаючі і, десь, навіть несподівані результати. Так сьогодні, за рахунок збільшення параметрів сітки свердловин, у середньому на 30% зменшено витрати на бурові роботи і, відповідно, знижено питомі витрати вибухових матеріалів на одиницю продукції! А це не тільки економія дорогого бурового інструменту, паливно-мастильних та вибухових матеріалів. У такій же пропорції знижується і вихід занадто подрібненої фракції (відсіву) від впливу вибуху і, що дуже актуально сьогодні, знижується екологічне навантаження на навколишнє середовище.

Ще одна, дуже важлива в сьогоднішніх умовах переваг ТОВ «Юнігран-Сервіс» — це його висока мобільність. Для доставки бурових верстатів на великі відстані підприємство використовує власні трали, а при виконанні робіт далеко від населених пунктів для проживання в комфортних умовах операторів бурових установок є спеціальні причіпні вагончики. Швидкісні на трасах і маневрені в обмежених умовах кар’єрів, змішувально-зарядні машини на базі шасі VOLVO в лічені години доставлять вибухові матеріали і зроблять зарядку блоку. Сьогодні від отримання заявки на проведення буропідривних робіт обсягом 15-20 тис. м ³ і до їх виконання проходить від 4 до 7 днів.

Таким чином, не дивлячись на свою поки ще коротку історію, завдяки правильно обраній стратегії і динамічному розвитку, ТОВ «Юнігран-Сервіс» вже зараз забезпечує стабільну та безперебійну роботу не тільки підприємств групи «Юнігран», а й багатьох інших кар’єрів і щебеневих заводів України.

КОНТАКТИ  РЕКВІЗИТИ ТОВ «Юнігран-Сервіс»

ТОВ «Юнігран-Сервіс», використовуючи сучасну техніку і емульсійні ВВ власного виробництва, надає високоякісний комплекс послуг по проведенню буровибухових робіт.

Адреса:

11634, Україна, Житомирська область, Малинський район, смт.Гранітное, вул.Шевченка 15, т / ф 04133-68-508.

Платіжні реквізити:

р / р 2600113078 в ЖВД ВАТ «Райффайзен банк Аваль» м. Житомир, МФО 311528

 

Керівництво:

Генеральний директор Олександр Вікторович РЄЗНІК (на фото)

Головний інженер Сергій Олександрович Рєзнік.

Головний бухгалтер Веліна Віталіївна Подольська.

 

 

Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Фотогалерея

image