• Доставка:

  • щебінь, відсів, камінь: (044) 278-75-09 - автотранспортом (044) 279-74-51 - залізничним транспортом
  • тротуарна плитка, дорожній бордюр: (044) 278-75-09 (050) 91-55-777

Якщо поглянути на вже майже 70-ти річну історію ВАТ «Укрвибухбуд», то головне, що кидається у вічі, це лаконічні ємні епітети — перше, одне з перших, унікальне. І ось чому!

Ще гриміли гармати на західних територіях нашої країни, а вже в березні 1944 року була створена Українська контора з ведення буропідривних робіт «Укржелдорвзривпром», основним завданням якої була участь у якнайшвидшому відновленні зруйнованого народного господарства.

У перші роки своєї діяльності (1944-1946 р.р.) підприємство виконувало, в основному, буровибухові роботи з ліквідації наслідків руйнувань на територіях, звільнених від окупації: зносилися залишки будівель і споруд, залізничних мостів, станцій, морських і річкових портів, непридатних для експлуатації, та інші роботи.

З 1947 року, продовжуючи виконувати роботи з відновлення зруйнованих об’єктів, підприємство переходить до виконання буропідривних робіт в будівництві дорожніх тунелів і виїмок, на прокладання трубопроводів і будівництві каналів. У цей період підприємство першим на Україні успішно застосовує бойові вибухові матеріали в «мирних» вибухах.

У 1954 році перед колективом було поставлене чергове завдання — забезпечити будівельні роботи та залізничні магістралі необхідною кількістю бутового каменю та щебеню. У зв’язку з цим, підприємство, працюючи і на будівельних об’єктах, майже повністю переходить до виконання буропідривних робіт на кар’єрах Мінтрансбуду та інших міністерств і відомств України, які забезпечували постачання щебеню для будівництва автомобільних доріг і залізниць, виготовлення збірного залізобетону для будівництва будівель та інженерних споруд.

Постановою Ради Міністрів СРСР від 14 серпня 1954 № 1723 було створено Міністерство транспортного будівництва СРСР, до якого були передані трест «Желдорвзривпром» з усіма господиницями.

Наказом Мінтрансбуду від 16 лютого 1961 р. за № 59 трест «Желдорвзривпром» був перейменований у Всесоюзний трест «Трансвзривпром», а наказом Мінтрансбуду від 25 травня 1961 р. за № 150 «Укржелдорвзривпром» перейменовано в Спеціалізоване управління № 77 (СУ-77).

Робота на гранітних кар’єрах, що стала основною для підприємства, і визначила розвиток техніки і технології буропідривних робіт. Розвиток відбувався шляхом впровадження новітніх досягнень науки і техніки в галузі бурових та вибухових робіт, а також самостійних, або у співпраці з науково-дослідними інститутами, досліджень щодо підвищення якості та зменшення вартості подрібнення гірських порід вибухом. СУ -77 було першим на Україні підприємством, яке застосувало метод короткоуповільненого підривання з постановкою імпортних електродетонаторів всередині свердловинного заряду і метод зустрічного ініціювання сусідніх свердловин.

Після проголошення незалежності України у вересні 1991 року за рішенням трудового колективу і за погодженням з Фондом державного майна України дане підприємство перетворене в Українське державне підприємство «Укрвибухбуд».

Залишаючись суб’єктом підприємницької діяльності державної форми власності, але не входячи ні в одну з державних структур, завдяки повній економічній свободі до середини 90-х років, ДП «Укрвибухбуд» стало лідером у сфері надання послуг з проведення буропідривних робіт і виконання спеціальних вибухових робіт серед підприємств нерудної комплексу.

У грудні 1998 року наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Києву Державне підприємство «Укрвибухбуд» перейменовано у Відкрите акціонерне товариство «Укрвибухбуд» і стало першим в історії України недержавним суб’єктом, яке проводить вибухові роботи.

Беручи участь у виконанні Національної програми утилізації боєприпасів, використовуючи отриманий у післявоєнні роки досвід застосування бойових вибухових речовин, підприємство одним з перших приступило до випробувань і впровадження у виробництво вибухових матеріалів на базі конверсійних матеріалів. Товариство першим в Україні почало випробування і впровадило у виробництво вітчизняну неелектричну систему ініціювання «Імпульс».

Протягом усієї історії існування ВАТ «Укрвибухбуд» брало активну участь у науково-дослідницьких роботах в галузі вибухової справи. Позитивні результати дослідницьких робіт негайно впроваджувалися у виробництво, публікувалися в засобах масової інформації, що сприяло вдосконаленню вибухових робіт на Україні. Опубліковано більше 60 друкованих робіт, силами фахівців підприємства підготовлений і виданий перший у незалежній Україні Довідник з буровибухових робіт в будівництві.

На сьогоднішній день ВАТ «Укрвибухбуд», яке з 2008 року входить до Групи компаній «Юнігран», силами спеціалізованих виробничих дільниць проводить бурові та вибухові роботи на об’єктах по видобутку корисних копалин відкритим способом на кар’єрах Київської, Житомирської, Вінницької, Хмельницької та інших областей України.

Завдяки об’єднанню зусиль з іншими компаніями Групи «Юнігран» ВАТ «Укрвибухбуд» сьогодні серед лідерів ринку. Спираючись на економічну міць і сучасний логістичний менеджмент Групи, маючи в оперативному управлінні парк бурових установок Atlas Copco ROC L6, L8 с (із засобами доставки до місця робіт і мобільними житловими вагончиками для технічного персоналу), завод з виробництва компонентів емульсійних вибухових речовин, змішувально-зарядні машини фірми TREAD CORPORATION для зарядки свердловин емульсійними вибуховими речовинами, висококваліфікований склад інженерно-технічних працівників і робітників, а також багаторічний досвід роботи в буропідривній галузі, ВАТ «Укрвибухбуд» здатне вирішувати будь-які завдання.

Саме впровадження у виробництво нового високопродуктивного бурового устаткування Atlas Copco, перехід на застосування емульсійних вибухових речовин і неелектричних систем ініціювання дало новий потужний поштовх для розвитку вибухової справи, дозволило значно наростити обсяги виробництва, підвищити якість робіт, знизити до мінімуму вихід некондиційних і негабаритних фракцій гірничої маси , знизити собівартість робіт і в цілому підняти культуру виробництва та промислової безпеки до рівня європейських стандартів.

І на закінчення, напевно, головна відмінність і перевага ВАТ «Укрвибухбуд» серед інших учасників ринку буропідривних робіт. На сьогоднішній день наше підприємство є носієм унікального багаторічного досвіду і володіє великою проектною базою для виконання спеціальних вибухових робіт в умовах щільної забудови населених пунктів, у цехах діючих підприємств, при будівництві трубопроводів та інших інженерних комунікацій.

 КОНТАКТИ ТА РЕКВІЗИТИ ВАТ «Укрвибухбуд»

Відкрите акціонерне товариство «Укрвибухбуд», яке входить в групу підприємств компанії «ЮНІГРАН», силами спеціалізованих виробничих дільниць проводить бурові і вибухові роботи на об’єктах по видобутку корисних копалин відкритим способом на кар’єрах багатьох областей України.

Окрім основної діяльності — проведення бурових та вибухових робіт — підприємство проводить роботи по подрібненню залізобетонних та бетонних фундаментів, руйнуванню старих будівель, споруд і комунікацій, валку димових труб та водонапірних веж і багато інших робіт, для виконання яких необхідне застосування енергії вибуху.

Адреса: 01001 м. Київ, вул. Лютеранська, 3

Тел. (044) 279-28-27, 235-31-26

тел/факс: (044) 279-28-27, 278-26-01

Реквізити:

Р/р 2600530110706 в ПАТ «Промінвестбанк» в м.Києві

МФО 300012 ЄДРПОУ 01379384,

ІПН 013793826072, Свід.№ 36463069

Керівництво:

Голова правління ВАТ «Укрвибухбуд» Валерій Мефодійович ВОЗНЮК (на фото).

Головний бухгалтер – Тетяна Миколаївна Павлосюк.

Головний інженер – Олександр Йосипович Зайдліч.

 

 

 

 

Февраль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Фотогалерея

image