• Доставка:

  • щебінь, відсів, камінь: (044) 278-75-09 - автотранспортом (044) 279-74-51 - залізничним транспортом
  • тротуарна плитка, дорожній бордюр: (044) 278-75-09 (050) 91-55-777

Ласкаво просимо

image

Компанія «Юнігран» рада запропонувати своїм клієнтам повний комплекс послуг, що пов’язані з видобутком і перевезенням фракційного щебеню, а також буропідривними роботами. Багато сучасних компаній, бажають купити щебінь достатньої якості для виконання будівельних робіт, що спричиняє постійний попит на цей матеріал. Оголошення в дусі: «Купую гранітний щебінь» – у наш час зустрічаються достатньо часто. Чим же обумовлена висока популярність матеріалу?

Щебінь є матеріалом, який широко використовується в будівництві. При цьому використовуються всі різновиди щебеня – гранітний, вапняний та гравійний. Гранітний щебінь відноситься до будівельних матеріалів нерудного типу і часто використовується як заповнювач при замішуванні бетону. Отримують гранітний щебінь шляхом подрібнення натурального граніту у подрібнювальній машині, а перед тим монолітні гранітні скелі піддають вибуховому впливу. Після дроблення гранітний щебінь просівають для подальшого сортування на фракції. Ціна гранітного щебеню є зворотно пропорційною до розміру фракцій, що обумовлено великим обсягом роботи, пов’язаної з дробленням.

Залежно від форми зерен, а конкретніше, від співвідношення зерен пластинчастої та ігловатої форми, гранітний щебінь умовно поділяється на чотири категорії: звичайну, покращену, кубовидну та окатану. Щебінь гранітний кубовидної категорії є найбільш міцним та дає найщільнішу утрамбовку. Саме такий щебінь виробляє компанія «Юнігран» на своїх кар’єрах. Однією з основних характеристик, яку має гранітний щебінь, є його висока міцність. Крім того, щебінь гранітний дуже простий у обробці, має відмінні показники щільності, поглинання рідини та морозостійкості. У нас Ви маєте можливість купити щебінь гранітний, який приємно здивує Вас ціною та якістю.

Найдрібнішою фракцією щебеню є відсів, який здебільшого використовується для оздоблювальних робіт, є матеріалом для відсипання спортивних майданчиків та для ландшафтних робіт на приміських господарствах. Також відсів щебеню використовують при виробництві залізобетонних конструкцій. Компанія «Юнігран» пропонує купити щебінь з доставкою, а також придбати відсів за доступними цінами. Щебінь, доставку якого буде здійснено оперативно, дозволить Вам не відхилятися від графіка будівництва. Продукція від »Юнігран» – Ваш правильный та міцний вибір на довгі роки!