• Доставка:

  • щебінь, відсів, камінь: (044) 278-75-09 - автотранспортом (044) 279-74-51 - залізничним транспортом
  • тротуарна плитка, дорожній бордюр: (044) 278-75-09 (050) 91-55-777

Ласкаво просимо!

image

Компанія «Юнігран» заснована 30 грудня 1996 року і вже більше 25 років займає лідируючі позиції на українському ринку будівельних матеріалів. Неухильно підвищує продуктивність праці, збільшує обсяги продукції, впроваджує нові ідеї та сучасні технології виробництва нерудних і будівельних матеріалів.  Залучає техніку і обладнання всесвітньовідомих виробників «Atlas Copco», «Caterpiller», «Metso Minerals», «Sandvik», «Masa», «Hess», «СDE Global» та ін ..

Протягом останніх років нами були розроблені і впроваджені технологічні умови виробництва гранітної посипки фракції 0,63-2 мм для руберойду і покрівельних матеріалів, нові технології глибокої переробки відходів нерудного виробництва (відсіву гранітного фракції 0-5 мм), а також розпочато виробництво колорованої гранітної посипки, гранітної крихти фракції 2-5, застосовуваної для виготовлення тротуарної плитки, наливних підлог і декоративного оздоблення будівель.

Для підвищення конкурентоспроможності, зниження собівартості продукції, збільшення обсягів виробництва, налагоджено своєчасне і ефективне забезпечення запасними частинами та витратними матеріалами, створена система електронного складу і спеціальна сервісна служба, що займається постачанням необхідних матеріалів. Працює і система контролю якості як готової продукції, так і виробничого процесу в цілому.

У зв’язку з упевненим економічним ростом підприємств будівельного комплексу України, а також зі зростаючою потребою в нерудних матеріалах дорожніх і будівельних компаній, кількість видобутої і перевезеної нами продукції з року в рік неухильно зростає. Зараз багато компаній хочуть купити якісний щебінь — кубовидної форми, високої міцності і морозостійкості, який відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам  —  саме такий щебінь різних фракцій виробляє компанія «Юнігран».

«Виробництво високоякісної продукції,  її безперебійне постачання в термін і в призначене місце»ось девіз компанії «Юнігран». Для забезпечення клієнтів продукцією наша компанія має більше 300 вагонів, а для покупців, у яких немає власних під’їзних шляхів, налагоджена доставка вантажів автотранспортом,  для чого придбано більше 40 вантажних автомобілів «Volvo» вантажопідйомністю від 25 до 45 тонн і десять автомобілів «Сканія». Щорічно компанія «Юнігран» перевозить понад п’ять мільйонів тонн вантажу.

Ми підтримуємо цікаві ідеї та пропозиції, розробляємо і втілюємо їх у життя. Як приклад можна привести виробництво тротуарної плитки і бордюрного каменю методом вібропресування із гранітного відсіву з ідеальною геометрією виробів.

Для фірми «Юнігран» є важливим той факт, що всі наші співробітники відповідають високим внутрішнім стандартам компанії, ми досягаємо наших цілей спільними зусиллями, нас об’єднує позитивний настрій, доброзичлива атмосфера і конструктивна робота на всіх рівнях, про що свідчить якість продукції, яку ми випускаємо.

Цінуємо кожного клієнта, виконуємо обіцянки щодо термінів поставки, надаємо великого значення розумінню потреб наших замовників і їх очікувань. Завдяки безперервному контакту з нашими клієнтами, ми завжди в курсі останніх потреб ринку й точно знаємо, наскільки великі вимоги, що пред’являються щодня до якості нашої продукції.

Наша продукція — ваш правильний вибір, міцний і незламний на довгі роки!

Компанія ЮНІГРАН: